top of page

711 MEDIA  DEVELOPMENT (ОФІС)

РОЗТАШУВАННЯ

Україна, Львів

вул. Кульпарківська 59

ПЛОЩА

380 м2

ДАТА

Травень 2018

ОПИС ПРОЕКТУ

Процес розроблення концепції дизайну нового офісу ІТ-компанії «711 Media Development» можна сміливо назвати екстремальним. Від моменту початку роботи над дизайном до планового переїзду працівників у новий офіс лишалося усього 2 місяці! Якщо врахувати, що мінімальний час, необхідний для виготовлення меблів, — місяць, а розмір площі приміщення сягає 380 м2, одразу стає зрозуміло, що не можна було гаяти ані хвилини...

Перше, що було змінено, — це колір стін: з брудно-жовтого на білий. Приміщення одразу стало світлішим та візуально просторішим.

Частина приміщення офісу розділена на два поверхи. На першому поверсі поруч з робочою зоною розташовано вбиральні та гардероб для працівників, а також кімнату для переговорів. На другому — заплановано кухню та відпочинкову зону.
Для обладнання робочих місць ми обрали якісні офісні меблі литовської фірми Narbutas. Білі стільниці у поєднанні з опорами кольору «антрацит» виглядають по-діловому стримано та лаконічно. Для затишку робочий простір офісу насичено живими рослинами, обладнано місце для відвідувачів та гостей.

На другому поверсі обладнано кухню для працівників. Власне кухня є чорною матовою з хромованими ручками та білою стільницею. Обідній стіл та стільці є також чорно-білими.

На відміну від решти офісу, відпочинкову зону вирішено зробити яскравою. Різнокольорові пуфи, лежаки та кавові столики створюють затишну, майже домашню атмосферу. Відкрита частина відпочинкової зони має дзеркальну стіну, що додає світла та простору. Іншу стіну декоровано спеціальною плівкою, по якій можна писати крейдою. Таким чином, працівники можуть занотовувати свої ідеї, писати оголошення для колег чи просто малювати, відпочиваючи.

Офіс вийшов дуже європейським: світлим, локанічним і затишним водночас.

bottom of page