top of page

PANORAMA APARTMENT

РОЗТАШУВАННЯ

Україна, Львів

вул. Здоров'я 16

ПЛОЩА

67 м2

ДАТА

Вересень 2016

ПЛАНУВАННЯ

(початкове)

Plan zabudovnyka.jpg

ПЕРЕПЛАНУВАННЯ

Zdorovja new.jpg

ОПИС ПРОЕКТУ

Буває так, коли щойно зайшовши в новозбудоване приміщення, розумієш: проект буде цікавим! Саме так і вийшло з цією квартирою, яка має великі панорамні вікна, крізь які можна насолодитися чудовим видом на місто.

 

Першочергово планування квартири вимагало радикальних змін, адже оригінально кухня була надто вузькою і непропорційно довгою. Єдине джерелом природного світла у вигляді балконних дверей було недостатньо ефективним.

 

У результаті перепланування було об'єднано два санвузла, за рахунок чого площа кухні збільшилась достатньо для створення повноцінної зони їдальні. Наступним кроком стало демонтування частини стіни між кімнатами, яку замінила розсувна перегородка. Це дало змогу об'єднати зону їдальні та вітальні з можливістю повністю відокремити кімнату. Одночасно постійно відокремленими залишаються зони кухні та кабінету.

 

Важливим завданням дизайну цієї квартири було створити, з одного боку, сучасний, зручний інтер'єр, а з іншого – таку атмосферу, яка б поєднувалася з видом історичного міста за вікном.

 

Першу складову в інтер'єрі забезпечено сучасними меблями, світильниками, оригінальною плиткою у формі шестикутника на кухонному фартуху та брутальною бетонною стіною у вітальні.

 

Атмосферу історичного міста підтримує декор стелі з гіпсової ліпнини та класичні двері з тафлями, що притаманно старим львівським будинкам. Тематику львівських старих під'їздів підтримано плиткою печворк у зоні їдальні. Дерев'яна підлога, розсувна перегородка та дерев'яні вставки на кухонних фасадах додають квартирі затишку.

bottom of page