top of page

LOFT - ПРИЙМАЛЬНЯ

РОЗТАШУВАННЯ

Україна, Львів

Михальчука 4

ПЛОЩА

50 м2

ДАТА

Червень 2018

ПЛАНУВАННЯ

(початкове)

План 1 для сайта.jpg

ПЕРЕПЛАНУВАННЯ

План 2 для сайта.jpg

ОПИС ПРОЕКТУ

Існує стереотип, що приймальні українських політиків бувають двох ґатунків: або спорохнявілі пострадянські, або у незабутньому «пшонка-стилі» із золотими канделябрами та санвузлом. Чудово, що вже маємо державних діячів, які будують Україну та свій робочий простір у зовсім іншому стилі.

 

Приміщення майбутньої приймальні — це анфілада з трьох кімнат, суттєвою перевагою якої є два виходи. Один з вулиці — його вирішено зробити основним, другий — допоміжний з під’їзду будинку.

 

Відповідно, у кімнаті при вході з вулиці заплановано робочі столи для помічників депутата та місце для відвідувачів, що чекають своєї черги. У кімнаті з другим входом вирішено зробити кабінет з робочим місцем та столом для проведення засідань. У прохідній зоні між цими двома кімнатами виділено два приміщення для санвузла та невеличкої кухні.

 

За бажанням замовника приймальня виконана у стилі лофт. Високі стелі, великі вікна та цегляні стіни сприяли обраній стилістиці. На жаль, початково приміщення було у вкрай поганому, фактично понівеченому стані. Після проведення демонтажних робіт стало зрозуміло, що частина цегляних стін є надто пошкоджена, тому вирішено залишити відкритими лише окремі найменш уражені ділянки. 

 

Для додаткового декору та зонування приміщення використано дерев’яні полоси, що переходять з стін на стелю та служать певним обрамленням для лофтових світильників, які розташовані над кожним робочим місцем.

Меблі та решта деталей інтер’єру виконано у чорно-сірій палітрі кольорів із додаванням дерев’яних елементів.

bottom of page